Väikeäri nutivalve

Soovin pakkumist

Mis on Väikeäri Nutivalve?

Nutika ettevõtjana oskad hinnata lahendusi, mille puhul saad sama raha eest rohkem.
Võta Väikeäri Nutivalve ja lisaks valveteenusele jõuab Sinu mobiili ekraanile pilt ettevõttes toimuvast. Ja veel palju enamat.

G4S Väikeäri Nutivalve on väikeettevõtete vajadustega ideaalselt sobituv valveteenus, millel on fotokaameraga liikumisandurid. Häire korral saadavad need pildi otse Sinu nutiseadmesse ja häireteate G4Si juhtimiskeskusesse, kust ekipaaž kohe vajadusel välja saadetakse. Pilti hetkeolukorrast võid oma nutiseadmest vaadata ükskõik millal ja kus.

Miks turvagarantii?

Väikeäri Nutivalve on piisavalt tõhus hoidmaks ära sissetungimisega tekkinud kahjud. Turvagarantii annab sellele lisakindluse.

Garanteerime, et G4Si reageerimine on piisavalt kiire, et objektile tunginud varas kohapeal kinni pidada. Kui varas peaks siiski põgenema ja valveteenuse tellijale on tekkinud kahju, olgu selleks lahti murtud ukselukk, lõhutud aken või ka kaasa haaratud kaup, hüvitab G4S need Turvagarantii korras.

Turvagarantiiga:

  • puudub omavastutus;
  • hüvitame valveobjekti siseviimistluse taastamise;
  • hüvitame vara taassoetamise väärtuse;
  • hüvitame kahjud ühe kuu jooksul, vastavalt garantiitingimustele.*

* Vaata lähemalt.

Väikeäri Nutivalve plussid

Fotokaameratega liikumisandurid

Häire korral teevad need automaatselt pilti ja saadavad Sinu nutiseadmesse. Muidugi saad alati ka ise pilti vaadata, mil iganes tuju tuleb või vaja on, kasvõi jõululaupäeval või hommikul kell 5. Selleks, et pilte nutiseadmetesse saada, on vaja vaid tasuta "My Elas" rakendus laadida App Store´ist või Google Plays. Samuti saab pilti vaadata logides iseteenindusse arvuti või mobiiliga. Nii saad alati teada, mis toimub Sinu ettevõttes – kui palju on kliente, kas töötajad on kohal jne.

Kohene reageerimine

Häire korral saadetakse häireinfo koheselt juhtimiskeskusesse. Topeltturvalisuse tagamiseks teavitab häirekeskuse töötaja sellest kohe ka klienti – nii saad häirest teada isegi siis kui ei ole oma nutiseadme lähedal. Vajadusel saadetakse välja ekipaaž, häirele reageerimise tühistamise otsuse saab teha vaid klient. Teavitusi saad tellida ka e-maili peale ning e-teenindusest vaadata logi toimunust.

Gaasi- ja veelekkeandurid

Väikeäri Nutivalvega on võimalik siduda ka olmegaasi- ja veelekkeandureid, et suuremat kahju ära hoida. Andurid töötavad isegi siis, kui süsteem on valvestamata.

Valve juhtimine nutiseadmest

Teenus on juhitav iOS-i ja Androidi nutiseadmetest ning ka lauaarvutist. Näiteks saad valve maha võtta ja peale panna otse oma telefonist, ükskõik kus viibid. Nii saad sisse lasta näiteks töötaja, kes on koodi unustanud, või vajadusel kellegi hoopis ilma koodita. Samuti pole nüüd probleemiks valvestamise unustamine – kui lahkud töölt kiiruga ja unustad, saad valve alati peale panna ka näiteks koduteel.

Elektriliste seadmete kaugjuhtimine

Süsteemi saad ühendada teisigi ruumis olevaid seadmeid ning neid telefoni, tahvli või arvuti teel sisse ja välja lülitada. Näiteks kui hommikul tööle sõites saad kontoriruumi küttesüsteemi, kohvimasina või ükskõik millise elektriseadme juba eelnevalt mobiilist tööle panna.

Harvem vajadus tehniku järele

Kuna süsteem on ühendatud otse G4Si serveriga, saab meie tehniline tugi rikete korral need kiirelt tuvastada. See tähendab, et regulaarselt ei ole vaja kutsuda hooldustehnikut, vaid ainult probleemi korral. Hooldus on seadmete hinna sees ning ei kasvata arvet.

Väikeäri Nutivalve hind

39 € + km

Seadmete paigaldus ja hooldus hinna sees. Seadmeid saab vajadusel liidestada süsteemiga ka rohkem.

Hinnas sisalduvad seadmed:

  • 1 Keskseade sisseehitatud sõrmistiku ja sisesireeniga
  • 1 Kaameraga liikumisandur
  • 1 Ukseandur
  • 1 Suitsuandur
Soovin liituda Soovin pakkumist

Väikeäri Nutivalve seadmed

Fotokaameraga liikumisandur

Fikseerib ruumis toimuva liikumise ja teeb häire tekitajast pildi. Pilti on võimalik ka igal hetkel ise tellida. Saadaval ka loomakindlana.

Keskseade

Registreerib kõik andurite saadetavad signaalid ja edastab häire G4Si juhtimiskeskusesse. Seadmesse on sisse ehitatud sisesireen ja GSM modem. Elektrikatkestuse korral töötab edasi varutoitel.

Sõrmistik

Kasutatakse objekti valvestamiseks ja valvest maha võtmiseks unikaalse koodi abil.

Suitsuandur

Reageerib suitsu tekkimisele ruumis ning annab selle kohta signaali keskseadmesse. Andur annab häire ka siis, kui süsteem on valvestamata.

Veelekkeandur

Anduri vastu põrandat paigaldatud osa fikseerib veelekke ning annab selle kohta signaali keskseadmesse. Andur annab häire ka siis, kui süsteem on valvestamata.

Kaugjuhtimispult

Võimaldab valvesüsteemi distantsilt aktiveerida ja deaktiveerida. Puldil on ka paanikanupu funktsioon millega saab märkamatult abi kutsuda ka kõige ootamatumas olukorras.

Valvekleebised

Liitudes G4S Koduvalvega, paigalda “G4S valvab” kleebised kõikidele väljast nähtavatele kohtadele – uksele, akendele ja vajadusel mujale. Valvekleebised mõjuvad varga kavatsustele pärssivalt ning aitavad patrullil häire korral Sinu ettevõtte uksed ja aknad kiiremini üles leida.

Sisesireen

Sireen aktiveerub, kui valvesüsteem läheb häiresse. Tekitatud heli tõmbab tähelepanu ja muudab ruumis tegutsemise ebamugavaks.

Välisireen

Sireen aktiveerub, kui valvesüsteem läheb häiresse. Sireeni tekitatav heli on piisavalt tugev, et tõmmata kogu ümbruskonna tähelepanu ja muuta märkamatult tegutsemine võimatuks.

Liikumisandur

Teavitab keskseadet ruumis toimuvast liikumisest. Saadaval ka loomakindlana.

Magnetandur

Annab signaali keskseadmesse, kui toimub välisukse avamine.

Vingugaasiandur

Reageerib vingugaasile ning annab selle kohta signaali keskseadmesse. Andur annab häire ka siis, kui süsteem on valvestamata.

Gaasilekkeandur

Reageerib metaani-, butaani- ja propaanileketele ning annab selle kohta signaali keskseadmesse. Andur annab häire ka siis, kui süsteem on valvestamata.

Vibratsiooniandur

Mõõdab ümbritsevas keskkonnas vibratsiooni (madalsageduslikku heli), et ennetada sissetungi eesmärgil ukse/akna purustamist.

Soovin pakkumist

Pakkumise saamiseks on vajalik täita kõik väljad!

Aitäh!
Me võtame Sinuga ühendust.