Palun täida kohustuslikud väljad

  • {{ error }}

Väikeäri nutivalve

Soovin pakkumist

Väikeettevõtja igapäevane kindlus

Väikeäri Nutivalvega saad alati oma telefonist või tahvelarvutist vaadata pilti, Sinu ettevõttes toimuvast. Liitudes enne detsembrit, saad kingituseks iPad-i, millega saad mugavalt kasutada kõiki nutivalve võimalusi ja teha palju muudki.

Mis on Väikeäri Nutivalve?

G4S Väikeäri Nutivalve on väikeettevõtete vajadustega ideaalselt sobituv valveteenus, millel on kaameraga liikumisandurid. Häire korral saadavad need pildi otse Sinu nutiseadmesse ja G4Si juhtimiskeskusesse, kust ekipaaž kohe vajadusel välja saadetakse. Pilti hetkeolukorrast võid oma nutiseadmest vaadata ükskõik millal ja kus.

Lisaks varguste ennetamisele ja häiretele reageerimisele pakub G4S Väikeäri Nutivalve Sulle täielikku kindlustunnet teadmisest, et sellega kaasneb turvagarantii. See tähendab, et kui me ei ole piisavalt kiired, et tagada Sinu ettevõtte puutumatus, hüvitame turvagarantii korras Sulle tekitatud kahju. Ilma omavastutuse, välistuste ja liigse ajakuluta.

Väikeäri Nutivalve plussid

Fotokaameratega liikumisandurid

Häire korral teevad need automaatselt pilti ja saadavad Sinu nutiseadmesse. Muidugi saad alati ka ise pilti vaadata, mil iganes tuju tuleb või vaja on, kasvõi jõululaupäeval või hommikul kell 5. Selleks, et pilte nutiseadmetesse saada, on vaja vaid tasuta "My Elas" rakendus laadida App Store´ist või Google Plays. Samuti saab pilti vaadata logides iseteenindusse arvuti või mobiiliga. Nii saad alati teada, mis toimub Sinu ettevõttes – kui palju on kliente, kas töötajad on kohal jne.

Kohene reageerimine

Häire korral saadetakse pildid toimuvast ka häirekeskusesse. Topeltturvalisuse tagamiseks teavitab häirekeskuse töötaja sellest kohe ka klienti – nii saad häirest teada isegi siis kui ei ole oma nutiseadme lähedal. Vajadusel saadetakse välja ekipaaž, häirele reageerimise tühistamise otsuse saab teha vaid klient. Teavitusi saad tellida ka e-maili peale ning e-teenindusest vaadata logi toimunust.

Gaasi- ja veelekkeandurid

Väikeäri Nutivalvega on võimalik siduda ka olmegaasi- ja veelekkeandureid, et suuremat kahju ära hoida. Andurid töötavad isegi siis, kui süsteem on valvestamata.

Valve juhtimine nutiseadmest

Teenus on juhitav iOS-i ja Androidi nutiseadmetest ning ka lauaarvutist. Näiteks saad valve maha võtta ja peale panna otse oma telefonist, ükskõik kus viibid. Nii saad sisse lasta näiteks töötaja, kes on koodi unustanud, või vajadusel kellegi hoopis ilma koodita. Samuti pole nüüd probleemiks valvestamise unustamine – kui lahkud töölt kiiruga ja unustad, saad valve alati peale panna ka näiteks koduteel.

Elektriliste seadmete kaugjuhtimine

Süsteemi saad ühendada teisigi ruumis olevaid seadmeid ning neid telefoni, tahvli või arvuti teel sisse ja välja lülitada. Näiteks kui hommikul tööle sõites saad kontoriruumi küttesüsteemi, kohvimasina või ükskõik millise elektriseadme juba eelnevalt mobiilist tööle panna.

Harvem vajadus tehniku järele

Kuna süsteem on ühendatud otse G4Si serveriga, saab meie tehniline tugi rikete korral need kiirelt tuvastada. See tähendab, et regulaarselt ei ole vaja kutsuda hooldustehnikut, vaid ainult probleemi korral. Hooldus on seadmete hinna sees ning ei kasvata arvet.

Väikeäri Nutivalve hind

39 € + km

Seadmete paigaldus ja hooldus hinna sees. Seadmeid saab vajadusel liidestada süsteemiga ka rohkem.

Hinnas sisalduvad seadmed:

  • 1 Keskseade sisseehitatud sõrmistiku ja sisesireeniga
  • 1 Kaameraga liikumisandur
  • 1 Ukseandur
  • 1 Suitsuandur
Soovin liituda Soovin pakkumist

Soovin pakkumist

Pakkumise saamiseks on vajalik täita kõik väljad!

Aitäh!
Me võtame Sinuga ühendust.