Mis on Väikevalve?

Väikevalve on soodne lahendus väiksemate valvevajadustega objektile – maakodusse, suvilasse või mujale, kus Sa ise iga päev ei viibi. Väikevalve ühes kompaktses seadmes on koos kõik vajalik. Juurde saab tellida suitsuanduri, mis pakub lisakaitset tulekahju korral.

Väikevalve ei vaja suuri investeeringuid ja seda on ülimalt lihtne paigaldada ning kasutada.

Valve sisse- ja väljalülitamine toimub Sinu mobiiltelefoniga – ükskõik mis kell ja kus iganes asud. Teenus töötab nii nuti- kui ka nuputelefoniga ja seda on lihtne kasutada. Kuna Väikevalve teenus toimib üle mobiilsidevõrgu, siis teenuse toimimiseks on vajalik Telia levi kohas, kuhu Väikevalve paigaldatakse.

Spetsiaalselt G4S Väikevalve jaoks loodud valveseadmed töötas välja ELDES UAB.

Telli Väikevalve

Kui palju maksab?

Väikevalve ei vaja suurt rahalist investeeringut kõiki ruume katvasse keerukasse valvesüsteemi. Soodsa registreerimis- ja kuutasu eest saad liikumisanduri, mis töötab ühtlasi keskseadme ning GSM-saatjana. Teenuse kuutasu sisaldab seadmete üüri, SIM-kaarti koos vajaliku andmeedastusmahuga, akusid ja patareisid.

Kuutasu: 16,90 €

Patrullekipaaži kohalesõidutasu 21 € / kord

Kuidas tellida?

Täida siinsamas lehel ära tellimisvorm – meie võtame Sinuga ühendust ja valmistame lepingu ette, Sinul jääb vaid üle tulla lähimasse esindusse seadme järele.

Soovi korral saad lepingu sõlmida ka esinduses kohapeal, kuid siis on vaja pisut aega varuda.

Lisaks vajame Sinult detailseid juhiseid kohalesõiduks häire puhul. Kuna maakodusid võib olla keeruline leida, aitab võimalikult täpne asukoha ja kohalesõidutee kirjeldus meil kiiremini kohale jõuda – see on eelis, mis paraku tihti puudub politseil või päästeteenistusel. Lepingut tehes küsib teenindaja Sinult asukoha täpseid koordinaate ja paneb kirja olulised punktid, mis aitavad maja kiirelt üles leida.

Kuidas paigaldada?

Väikevalve paigaldamiseks ei pea tellima tehnikut. Sellega hoiate kokku eelkõige oma aega, aga ka raha. Valveseadmed saad paigaldada mugavalt ja lihtsalt ise.

Vali liikumisandurile asukoht, kus lubamatu sissetungi korral on liikumistõenäosus suur.

Kinnita hoidik seinale ja aseta liikumisandur hoidikusse.

Kui liikumisandur on ühendatud vooluvõrguga, asub tööle G4S tehniline tugi ja teeb ühe tööpäeva jooksul kõik vajalikud seadistused. Seejärel on Sinu G4S Väikevalve valmis kasutamiseks!

Kui väikevalve seadistustööd on lõpetatud, palub juhtimiskeskus Sul teha ühe proovihäire kontrollimaks, et kõik töötab korrektselt. Selleks tulevad juhised Sinu telefonile SMS-iga.

Lihtne!

Kuidas kasutada?

Valvestamine ja valvest maha võtmine toimub telefonikõnega seadme telefoninumbrile. Pärast kõnet saabub Sinu telefonile toimingut kinnitav SMS-teavitus. Mobiilinumbrid, millelt süsteemi valvesse panna ja maha võtta, saad ise määrata.

Häire korral edastab Väikevalve seade häireinfo G4S juhtimiskeskusesse. Juhtimiskeskuse töötaja võtab telefoni teel ühendust kliendi kontaktisikuga ja küsib, kas häire põhjuste selgitamiseks tuleb valveobjektile saata patrullekipaaž. Kui tegemist ei ole valehäirega ja kontaktisik peab patrulli saatmist vajalikuks, saadetakse koheselt Sinu objekti kontrollima G4S ekipaaž.

Vaata Väikevalve paigaldus- ja kasutusjuhendit siit.

Mis juhtub häire korral?

G4S reageerib kiirelt. Isegi kui maakodu asub asustusest kaugemal, on reageerimise aeg piisav, et tõkestada vargust. Maakodus toime pandud vargusele kuluvat aega ei mõõdeta tavaliselt minutites, vaid tundides.

Kui otsustad tellida ka suitsuanduri, sõidab tulekahjuhäire korral sündmuskohale G4Si patrull. Ohu korral informeeritakse otsekohe Päästeametit ja klienti või tema kontaktisikut.

Teenust saab kasutada kõikjal Eestis (v.a erandid). Selle teeb võimalikuks G4Sile kuuluv Eesti suurim patrullekipaažide võrgustik.

Suitsuandur soodsalt lisaks

Väikevalve komplektile saad lisada ka maakodu jaoks olulise suitsuanduri. Tulekahjuhäire korral informeeritakse viivitamatult klienti ja vajadusel sõidab olukorda kontrollima G4Si patrull. Kui vaja, informeeritakse Päästeametit.

Telli Väikevalve

Tellimisvormi saatmiseks on vaja täita kõik väljad!

16,90/ KUU

Aitäh!
Me võtame Teiega ühendust.