videopilk videopilk badge

Hea on asjadel pilk peal hoida. Olgu see kodu või kontor, majaesine või garaaž. Kõikjale, kuhu vaja silmi, tuleb appi G4S Videopilk – täielikult juhtmevaba ja isepaigaldatav videovalvesüsteem. G4S Videopilguga saad otsevideot vaadata arvutist või nutiseadmest ükskõik millal ja kus iganes. Liikumisest oma vaateväljas annab Videopilk kohe teada – nii saad oma asju valvata ise!

G4S Videopilk on juhtmevaba, HD-kvaliteedis videovalvesüsteem, mis sobib nii sise- kui välistingimustesse. See vajab toimimiseks vaid internetiühendust ja kõik liikumine salvestatakse tasuta 7-ks päevaks pilve.

TEHNILISED ANDMED

AVA

SULGE

Tutvustav video

VAATA

SULGE

Kaamera

Video lahutusvõime Seadistatav kuni 1280 × 720
Videoformaat H.264
Videosalvestus Täisvärvid
CMOS
Automaatne värvitasakaalustus ja säri
Liikumisandur Reguleeritav tundlikkus
Automaatne e-kirjateavitus ja tõuketeated
Digitaalne pildi pööramine ja suumimine Jah
Öövaatlus 850 nm valgusdioodid, mis valgustavad kuni 7,6 m
Infrapunast takistav filter
Aku Neli (4) CR123 Photo liitiumakut
Aku taseme indikaator Jah
Vaateväli 110°
Fookuse ulatus Fikseeritud fookuskaugus (0,6 m kuni lõpmatus)
Töötemperatuur –10 kuni 50 °C (14 kuni 122 °F)
Mõõtmed 72 × 44 × 66 mm (2,8 × 1,7 × 2,6")
Kaal 123 g (4,3 oz)

Tugijaam

Liidese port Kiire Ethernet
Indikaator-valgusdioodid Toide, Internet, Smart Home, USB
IP konfiguratsioon DHCP
Antenn Sisene
Traadita võrgu leviala Üle 90-meetrine väli
Traadita võrk 2.4GHz
802.11n
Protsessor ja mälu 500Mhz MIPS 74K Protsessor
128MB Flash, 128MB RAM
Sertifikaadid FCC, IC, CE, ULYes
Töötemperatuur 0 kuni 50 °C (32 kuni 122 °F)
Mõõtmed 55 × 215 × 165 mm (2,2 × 8,5 × 6,5")
Kaal 320 g (11,3 oz)

Nõuded

Kiire internetiühendus – soovitatavalt vähemalt 1 Mbps üleslaadimiskiirusega, vaba pesa teie ruuteril.

wireless

100% juhtmevaba

Paigalda kuhu tahad – ei mingit juhtmetega jamamist.

wireless

Ilmastikukindel

Olgu paduvihm või lõõmav päike, vapper Arlo tuleb alati toime.

wireless

Liikumisteavitused

Liikumist märgtes saadab Arlo tõuketeavituse või e-maili.

wireless

HD-kvaliteet

Näe kõike pisema detailini ja kristallselgelt.

wireless

Öörežiim

Sisseehitatud infrapunavalgus võimaldab näha kõike valguskartvat.

wireless

Tasuta salvestus pilve

Arlo hoiab kuni 7 päeva taguseid salvestusi pilves tasuta. Vaadata saad neid äpist või veebist.

OTSEPILT ÄPIST

Arlo äpiga saad igal ajal vaadata otsepilti valvatavast objektist, nii ühest kui ka mitmest kaamerast. Lisaks saad seadistada teavitused liikumisest – nii annab Videopilk alati teada igasugusest liikumisest kaamera(te) vaateväljas.

arloapp

Korduma kippuvad küsimused

 1. Miks pakub G4S Eesti just Arlo kaameraid?

  G4S Eesti soovib oma klientidele pakkuda kvaliteetseid ja lihtsalt kasutatavaid kaupu. Arlo kaamerad koos mobiilirakendusega on ühed parimatest turul saadaolevatest kaameratest, tagades erinevates olukordades suurepärase kasutatavuse. Tihedas koostöös Arloga saame pakkuda klientidele tehnilist tuge, anda seadmetega kaasa eestikeelse kasutusjuhendi ning seadmele kaheaastase tootjagarantii.

 2. Millist internetiühendust on kaamera ühendamiseks ja igakülgseks kasutamiseks vaja?

  Arlo kaamerat saab kasutada iga internetiühenduse korral ruuteriga, millel on Arlo baasjaama ühendamiseks vaba Ethernet-pesa.

 3. Kui tihti tuleb kaamera akut laadida?

  Täislaetud akuga Arlo kaamera töötab keskmise intensiivsusega salvestamise korral 4–6 kuud. Keskmise intensiivsusega salvestamise all mõeldakse seadme kasutamist energiasäästu režiimis, mille puhul video salvestamise koguaeg ei ületa keskmiselt 5 minutit päevas. Aku tühjeneb erinevates majapidamistes erinevalt.

  Aku tühjenemist soodustavad:

  • kaamera kasutamine temperatuuril alla 0 °C
  • video salvestamine pimedas, kui kaamera kasutab infrapunavalgustust
 4. Kas baasjaamaga võib ühendada rohkem kui ühe kaamera?

  Arlo baasjaamaga võib ühendada kuni viis kaamerat.

 5. Kas kaamerat võib välja paigaldada?

  Arlo kaamerad töötavad suurepäraselt nii sise- kui välistingimustes ning igasuguse ilmaga – nii vihma, lume kui ka päikese käes. Kaamerad vastavad välismõjude kaitseastme IP65 nõuetele. Tuleb arvestada, et kui kasutate kaamerat nullist madalamal temperatuuril, tuleb patareisid tihedamini vahetada.

 6. Kas kaamera salvestab ja fikseerib öiseid sündmusi?

  Arlo kaameratel on täiendav infrapunavalgus, mis tagab kvaliteetse mustvalge kujutise ka öisel salvestamisel.

 7. Kas kaamera annab hoiatuse ja alustab salvestamist kohe, kui on liikumise tuvastanud?

  Arlo kaamera alustab salvestamist hetkel, kui liikumissensorid on kaamera vaateväljas liikumise tuvastanud. Hetkel, kui salvestus algab, saadab seade teate lisaseadmesse. Seda toimingut on võimalik välja lülitada.

 8. Mida teha, kui kaamera vaatevälja ilmus võõras inimene?

  Kui te nägite võõrast inimest, kes rikkus teie omandi piire ja kes võib põhjustada ohtu, tuleb sellest otsekohe teatada politseisse.

 9. Nutika videojärelevalve Videopilk vastutustundliku kasutamise soovitused.

  Nutika videojärelevalve teenus Videopilk on mõeldud kasutaja isiklikeks vajadusteks – videojärelevalveks ning eramaja, korteri, õue, pereliikmete või koduloomade turvalisuse tagamiseks.

  Kaamerate paigaldamisel nutikaks videojärelevalveks tuleb veenduda, et nende vaateväljas on ainult teie isiklik vara – maja, õu, garaaž, mänguväljak vmt. Teise isiku vara jälgimiseks või ülesvõtete tegemiseks tuleb saada omaniku luba (näiteks kui soovite kaitsta oma maja, kuid seejuures satub kaamera vaatevälja ka naabri maja).

  Kasutades nutika videojärelevalve kaameraid kortermajas, tuleb need paigaldada nii, et kaamera vaatevälja ei satuks maja välisuks, trepp, ümbrus või üldkasutatavad ruumid. Vastasel juhul võite rikkuda naabrite ja maja külastajate eraelu puutumatust. Tuleb arvestada, et üldkasutatavatesse ruumidesse või alale saab kaamerad paigaldada vara valvamiseks ja seal korra tagamiseks (näiteks maja juures asuva parkla, liftiuste või õue jälgimiseks) kokkuleppel kõigi omanikega.

  Seadus kohustab videojälgimise või ülesvõtte tegemise korral sellest kohaselt teavitama. Teavitus konkreetsel alal või ruumis tehtava videojärelevalve kohta võib olla nähtavale kohale paigutatud teave (kleeps), millel tuleb näidata videojärelevalve eesmärk (näiteks: videojärelevalve vara valveks ja kaitseks, turvalisuse eesmärgil). Vastutus videojärelevalve õiguspärasuse eest on seda korraldaval isikul.

  • Videojärelevalve ettevõttes

   Kui kasutate videojärelevalvet ettevõtte vara turvalisuse tagamiseks, tuleb samuti iga isikut, kelle tegevust salvestatakse või kes võib kaadrisse sattuda, sellest eelnevalt teavitada kättesaadaval ja selgel viisil, näiteks ruumi sissepääsu juures või alal oleva videojärelevalve sildiga koos viitega vastutavale isikule ja videojärelevalve eesmärgi näitamisega.

   Videojärelevalve on võimalik, kui tegevuse eripära nõuab isiku turvalisuse tagamist, vara valvamist selle tegevuse avalikustamise vältimiseks, kui muud vahendid või võimalused ei ole kohased ja/või on nende eesmärkide jaoks ebapiisavad.

   Enne sellise videojärelevalve alustamist soovitame tutvuda andmekaitse inspektsiooni kodulehel avaldatud juhendiga kaamerate kasutamise kohta.

  • Mida on keelatud salvestada?

   Salvestada ei tohi kohtades, kus inimesed soovivad eriti tungivalt privaatsust tagada – näiteks poodide proovikabiinis, töökohal olevas puhkekohas ja WCs.

   Rangelt on keelatud laste videojärelevalve ja salvestuse või ülesvõtte avaldamine ilma ühe lapsevanema, eestkostja ja lapse enda nõusolekuta. Videosalvestisi võib väljastada ainult õigusrikkumist seaduse alusel menetlevale asutusele.

  • Kasutage videokaamerat vastutustundlikult

   Juhime teie tähelepanu sellele, et G4S Eesti ei vastuta kahju ja/või kahjumi eest, mis võib tekkida seoses videokaamera ebaseadusliku kasutamise ja eraelu puutumatuse õigust kaitsvate seaduste (sealhulgas füüsiliste isikute andmekaitseseaduse) rikkumisega. Kasutaja vastutab videokaamera kohase ja seadusliku kasutamise eest ilma eraisikute õigusi rikkumata.

 10. Millal on mõtet videojärelevalvet korraldada?

  Pole saladus, et tänapäeva kiire elutempo ja pideva hõivatuse tõttu ei saa inimesed piisavalt kodus olla. Soov olla koos lähedaste ja koduste lemmikutega, teades, et suvilas on kõik korras, sellest ei vähene.

  Videopilgu nutikas videojärelevalve pakub kvaliteetset võimalust olukorda kontrollida, osaleda kõikides olulistes sündmustes ja säilitada 7 päeva sündmusi tasuta Arlo pilvehoidlas. Sellised kaamerad oskavad omanikku teavitada tuvastatud liikumisest. Videopilgu nutika videojärelevalvega saab kõigil olulistel sündmustel osaleda 24 tundi ööpäevas isegi eemal olles.

 11. Millised on G4S Videopilgu pakkumise eelised?

  Luues nutika videojärelevalve teenust, valisime hea kvaliteediga videokaamerate ja turvasüsteemide tootja Netgear Arlo tooted. Koostasime täielikult komplekteeritud pakkumise, tagades sellega maksimaalse kasutusmugavuse.

 12. Kuidas uuendada Arlo äppi?

  Arlo läheb üle uuele rakendusele ja seadmetele ning teenustele juurdepääsu jätkumiseks tuleb alla laadida rakenduse uus versioon. Vaata lähemalt siit.