Videopilk korteriühistule

Muutke oma kodukoht turvalisemaks, kasutades korteriühistutele mõeldud videovalvet! Videovalve aitab nii ennetada pahategusid kui ka hoiab kokku aega, kui on vaja kahjujuhtumit menetleda.

MIKS ON G4S VIDEOPILK KORTERIÜHISTUTELE VAJALIK?

Üksteisest hoolivates väikestes kogukondades on loomulik, et hoitakse jõudumööda silma peal ka naabri varal. Paratamatult ei näe naabrid kõiki vajalikke kohti. Suurtes kortermajades ei olegi võimalik kõiki naabreid tunda. Turvakaamera salvestis aitab hiljem tuvastada võimaliku vargus- või kahjujuhtumi, annab tõendeid päti kinni pidamiseks ja vastutusele võtmiseks.

Oluline on ka teadmine, et videovalvesüsteemi olemasolu korteriühistu territooriumil aitab efektiivselt pahategusid, kahjujuhtumeid ning nende menetlemisega kaasnevat aja- ja närvikulu ennetada – pätt lihtsalt väldib kohti, kus on oht vahele jääda.

MIKS VALIDA G4S VIDEOPILK KORTERIÜHISTULE?

ARVESTAME TEIE MAJA ERIPÄRADEGA

Just nii! Iga ühistu vaadatakse üle ja leitakse just konkreetsele majale sobiv hulk kaameraid. Aitame teil üles leida õiged kohad, kuhu kaamerad paigaldada, et neist oleks kõige rohkem kasu.

G4Si PIKAAJALINE VIDEOVALVE KOGEMUS

Meie professionaalsel meeskonnal on pikaajaline videovalve kogemus. Aitame arvestada seadusest tulenevate nõuetega ühiskasutuses olevates ruumides ja aladel filmimise puhul.

HOIAME KOKKU TEIE AEGA

Kaamerad salvestavad videomaterjali, mille vaatab üle G4Si töötaja vaid siis, kui on toimunud väärtegu või mõni muu sündmus.

MIDA SISALDAB TEENUS VIDEOPILK KORTERIÜHISTULE?

VIDEOVALVESÜSTEEM

Teenus sisaldab kõike vajalikku kortermaja videovalveks. Olenevalt maja suurusest ja eripärast paigaldatakse vastav hulk kaameraid.

PAIGALDUS JA HOOLDUS

Teenus sisaldab kogu süsteemi paigaldust ja hooldust kaks korda aastas. Kui tekib mõni tehniline mure, on G4Si tehniline tugi alati valmis aitama.

MATERJALI LÄBITÖÖTAMINE

Kui korrarikkumise tõttu on vaja videosalvestistest tõendusmaterjali, teeb G4Si töötaja seda teie eest. Teie ütlete, millal sündmus toimus ja mida on vaja otsida, ning meie leiame selle!

VIDEOPILK KORTERIÜHISTULE LISATEENUSED

PATRULLTEENUS KORTERIÜHISTULE

Kui tunnete, et vajate lisakaitset, saab videovalve alati siduda patrullteenusega. See tähendab, et kui märkate korteriühistu territooriumil soovimatuid isikuid, heakorra või öörahu rikkumist või vandaalitsemist, saate appi kutsuda G4Si patrulli.

Lugege täpsemalt siit.

AUTOMAATSE TULEKAHJUSIGNALISATSIOONI HOOLDUS

Kas teie korteriühistule on paigaldatud automaatne tulekahjusignalisatsioon ehk lühendatult ATS?

G4S on Eestis oma valdkonnas kõige suurem ATSi hoolduse pakkuja ning meil on kõige rohkem vajaliku kutsetunnistusega tehnikuid üle Eesti.

Kui teie majja on paigaldatud ATS, siis teate kindlasti, et seda tuleb vastavalt seadusele korraliselt hooldada. Hooldust peab tegema pädev isik ehk tal peab olema vajalik kutsetunnistus. Tellides hooldusteenuse G4Sist, maksab see alates 20 eurost kuus (lisandub km) ja hind sõltub seadmete hulgast ATSi süsteemis. Hooldus toimub vähemalt kord kvartalis ning selle käigus ATSi süsteem puhastatakse ja testitakse selle toimimist.

Kui teie maja ATSi süsteemil on juba hoolduspartner, kuid soovite lasta kontrollida, kas süsteem on nõuetekohaselt hooldatud, saate G4Sist tellida süsteemi ülevaatuse. Selle käigus hindab G4Si spetsialist süsteemi heakorda ja koostab kirjaliku kokkuvõtte.

Lugege ATSi hooldusest lähemalt siit ja küsige pakkumist, helistades 651 1800 või kirjutades teenindus@ee.g4s.ee.

G4Si NUTIVÕTI

G4Si Nutivõtme teenus aitab teil kõik läbipääsud – olgu selleks siis keldrisse viiv uks või parkla tõkkepuu – ühendada üheks pilvepõhiseks läbipääsusüsteemiks. Ei mingeid võtmeid ega pulte, sest teenus toimib kasutaja nutitelefoniga. Teenuse kasutajate arv ei ole piiratud ja neid saate lisada ise.

KALKULAATOR

Videopilk korteriühistule kalkulaator on lihtne ja mugav abiline just teie vajadustele vastava valvepaketi koostamiseks. Valige sobiv arv seadmeid ja makseperiood ning kalkulaator arvutab automaatselt teie vajadustele vastava hinnapakkumise.

Kaamerate arv

kaamerat

Kliendikohustusperiood

kuud

Korterite arv

korterit

Paigaldus ja installmaterjalid (ühekordne)

{{showinstallKM().toFixed(2)}} €*

Teenuse kuutasu

{{kuutasuTotalKM().toFixed(2)}} €*

Hind ühe korteri kohta

{{kuutasuApartmentTotalKM().toFixed(2)}} €*

KONTAKTANDMED

{{contact.name_title[activeLanguage]}}

{{contact.fname_title[activeLanguage]}}

{{contact.phone_title[activeLanguage]}}

{{contact.email_title[activeLanguage]}}

{{contact.address_title[activeLanguage]}}

Palun täida kohustuslikud väljad

  • {{ error }}

* Kalkulaatoris kuvatavad hinnad on informatiivsed. Lõplik teenustasu sõltub objekti eripäradest, asukohast, suurusest. Pärast kalkulaatoris vormi täitmist võtab G4Si spetsialist teiega ühendust, et leida teie korteriühistule sobiv videovalvelahendus. Täpsed müügitingimused lepitakse kokku lepingu sõlmimisel. Hinnad sisaldavad käibemaksu.