Koduvalveteenus, mis kaitseb Sinu kodu.

Kõige kiiremini saad hinnapakkumise, kui jätad oma kontakti!

Aitäh!
Me võtame Teiega ühendust.

Kodu ei ole lihtsalt ruum ja asjad. Kodu on palju rohkem – turvatunne ja head mälestused. Kui langed sissemurdmise ohvriks, siis asju saab asendada, kuid turvatunnet ja häid mälestusi asemele osta ei saa. AIKO nutikas koduvalve kaitseb Sinu armsat ja imelist kodu ning turvatunnet. Kõik AIKO andurid on juhtmevabad ja tänapäevase disainiga. Koduvalvesüsteemi juhtimise ja häired koondab mugavalt kokku AIKO äpp. Kui AIKO seadmed tuvastavad ohu, tuleb Sinule ja Su kodule appi kõige suurema arvu patrullidega turvafirma – G4S.

Kui liitud AIKO koduvalvega, on Sulle tagatud turvagarantii. Turvagarantiiga puudub omavastutus, hüvitame Sinu kodu siseviimistluse taastamise ja koduse vara uuesti soetamise väärtuse ühe kuu jooksul.

LOE LÄHEMALT

Juhtmevaba süsteem

Tahaksid teada, milliseid AIKO seadmeid on vaja Sinu kodu turvalisuse ja südamerahu tagamiseks? Vasta mõnele lihtsale küsimusele ja saadki teada, milliseid andureid Sulle soovitatakse.

Aitäh!

Juba varsti valvab Sinu kodu ja meelerahu AIKO valveteenus. Meie spetsialist võtab Sinuga ühendust esimesel võimalusel!
Alusta uuesti

AIKO sinu telefonis

AIKO rakendus on lihtne, mugav ja praktiline. Paari puudutusega saad valvestada kodu või kontrollida, kas valvestasid. Kui soovid, saad seadmeid enne koju jõudmist sisse lülitada. Rakendus teavitab Sind kohe häiretest ja tõrgetest. Tõeliselt usaldusväärne side Sinu ja kodu turvalisuse vahel!

Hea ülevaade häirete ja sündmuste logiraamatus.
Kohesed häire- ja ohuteated.
Andurite tööd saad kontrollida, saades neilt reaalajas infot.
Rakendus tuletab meelde süsteem valvestada või valve maha võtta.
Kodu valvatust saad kontrollida igas maailma paigas.
AIKO koduvalve äpp
AIKO koduvalve äpp
© 2024. G4S