Kõige kiiremini saad hinnapakkumise, kui jätad oma kontakti!
Kodu ei ole lihtsalt ruum ja asjad. Kodu on palju rohkem – turvatunne ja head mälestused. Kui langed sissemurdmise ohvriks, siis asju saab asendada, kuid turvatunnet ja häid mälestusi asemele osta ei saa. AIKO nutikas koduvalve kaitseb Sinu armsat ja imelist kodu ning turvatunnet. Kõik AIKO andurid on juhtmevabad ja tänapäevase disainiga. Koduvalvesüsteemi juhtimise ja häired koondab mugavalt kokku AIKO äpp. Kui AIKO seadmed tuvastavad ohu, tuleb Sinule ja Su kodule appi kõige suurema arvu patrullidega turvafirma – G4S.
Kui liitud AIKO koduvalvega, on Sulle tagatud turvagarantii. Turvagarantiiga puudub omavastutus, hüvitame Sinu kodu siseviimistluse taastamise ja koduse vara uuesti soetamise väärtuse ühe kuu jooksul.
LOE LÄHEMALTTahaksid teada, milliseid AIKO seadmeid on vaja Sinu kodu turvalisuse ja südamerahu tagamiseks? Vasta mõnele lihtsale küsimusele ja saadki teada, milliseid andureid Sulle soovitatakse.
AIKO rakendus on lihtne, mugav ja praktiline. Paari puudutusega saad valvestada kodu või kontrollida, kas valvestasid. Kui soovid, saad seadmeid enne koju jõudmist sisse lülitada. Rakendus teavitab Sind kohe häiretest ja tõrgetest. Tõeliselt usaldusväärne side Sinu ja kodu turvalisuse vahel!
{{ data.description }}
{{ modal_gear.short_text }}
Sissemurdmine võib tekitada traumeeriva kogemuse pikaks ajaks või kogu eluks. Ohvrid ei saa šokeerivat sündmust mälust ja peast välja – 68% kannatanutest kardab ebameeldiva sündmuse kordumist ja nad ei tunne end enam kodus turvaliselt. G4S on võtnud meelerahu tagamise südameasjaks ja teeb koostööd Ohvriabi spetsialistidega. Meie eesmärk on kannatanuid abistada ja üldsust teavitada.
Viimase 10 aasta jooksul on sisse murtud ligi 77 000 eestimaalase koju, mis on samas suurusjärgus Mustamäe elanike arvuga.* Tutvu uuringutulemuste ja faktidega, mis puudutavad sissemurdmise ohvriks langemise ja vaimse tervise seost.
Need on kõigest faktid ja numbrid, kuni see pole juhtunud Sinuga. Peaaegu kõik ohvrid on arvanud, et ei juhtugi. Võta AIKO koduvalve, et Sinu meelerahu oleks kindlalt kaitstud!
Kui uurida, mida tunneb inimene, kelle koju tungitakse, tulevad välja hirmutunne, ärevus, enesesüüdistus, ebakindlus ehk tugevad stressireaktsioonid. Sellised reaktsioonid kaasnevad traumadega. Kui neile ja inimese heaolule tervikuna tähelepanu ei pöörata, on suur tõenäosus, et välja võivad kujuneda vaimse tervise probleemid – posttraumaatiline stressihäire ja ärevushäired.
Tee test ning saa teada, kas Sul esineb posttraumaatilise stressihäire ilminguid
Miks on oluline vaimset tervist hoida ja sellega seotud probleemidega tegeleda?
Ennekõike on vaimse tervise hoidmine tähtis enda heaolu ja toimetuleku tagamiseks. Kuna vaimne tervis mõjutab ka füüsilist tervist, on oluline enda tervist tervikuna vaadata.
Mida teha, kui tunned end näiteks sissetungi järel kodus ebaturvaliselt?
Vahetult pärast sündmust tasub helistada Ohvriabi kriisitelefonile 116006 või vaimse tervise tugiliinile 660 4500, kus pakuvad emotsionaalset tuge ja psühholoogilist esmaabi nõustajad. Lisaks on võimalik pöörduda maakonna ohvriabitöötaja poole, kelle kontaktid on siin. Kui traumajärgsed sümptomid püsivad kauem, tasub kindlasti nõu pidada perearsti või vaimse tervise õega.
Vahetult pärast sündmust helista Ohvriabi spetsialistidele ööpäev läbi avatud kriisitelefonil 116006 või vaimse tervise tugiliinil 660 4500. Seal pakuvad emotsionaalset tuge ja psühholoogilist esmaabi nõustajad. Loe vaimse tervise nõustamisest siit.
Vasta järgnevatele küsimustele JAH või EI ning saa teada, kas Sul esineb posttraumaatilise stressihäire ilminguid.
Kui vastasid jaatavalt kuni 3 küsimusele, siis jälgi oma vaimset heaolu.
Jälgi, et saaksid piisavalt und ja leiaksid ka päevaseid puhkehetki. Vaimsele tervisele mõjub kõige paremini regulaarne, mitmekesine ja tervislik toitumine. Jälgi, et toidus oleksid kõik vajalikud toitained ja vitamiinid. Liikumine tuleb kasuks nii Sinu vaimsele kui ka kehalisele tervisele. Regulaarsel mõõduka intensiivsusega füüsilisel aktiivsusel (vähemalt 150 minutit nädalas ehk keskmiselt 20 minutit päevas) on Sinu tervisele palju kasutegureid. Kui tunned, et Sinu vaimne heaolu ikkagi häirib igapäevaelu, võid uuesti sama testi teha või helistada telefonil 66 04 500.
Kui vastasid vähemalt 4 küsimusele jaatavalt, võta ühendust vaimse tervise nõustajaga siin.